Sushi Lunch

Przerwa w pracy zawsze jest przyjemna, ale z SushiYee jest jeszcze lepiej! 😉

Mamy dla Was 2 propozycje:

1. Lunch na zamówienie:

  • ZESTAWY PRZYGOTOWYWANĘ SĄ PO OTRZYMANIU ZAMÓWIENIA
  • MINIMALNA KWOTA TO 60 ZŁ
  • ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY DO GODZ. 10:30
  • DOSTAWA ZA DARMO!

2. W wybrane dni odwiedzamy pobliskie biurowce.

Nie musisz się martwić o zamówienie z wyprzedzeniem.
Wystarczy, że odszukasz naszego uśmiechniętego dostawcę i wybierzesz ulubiony zestaw. 😉

pyszne sushi na lunch

Oferta lunchowa Yee! obowiązuje od poniedziałku do piątku (bez świąt)
w godzinach 12-15.

sushi lunch menu

Chcesz aby twój sushi lunch był czymś wyjątkowym? Czymś co umili twój dzień? To proste 😉 Jeśli miejscem Twojej pracy jest Warszawa – zamów Yee! I ciesz się oryginalnymi i przepysznymi zestawami sushi.

Koniec ze ściśniętymi rolkami zapakowanymi w nudne, plastikowe pudełko oraz braku dekoracji w twoim zestawie! My odchodzimy od standardowych opcji. Nie tak powinna wyglądać twoja upragniona przerwa na lunch! Chcemy, aby to była najprzyjemniejsza część twojego dnia! Coś, co zaspokoi twoje zmysły i da Ci dużo pozytywnej energii.

Dlatego lunch w SushiYee! to prawdziwe arcydzieło, na które właśnie czekała Warszawa!

Perfekcyjnie pokrojone sushi, starannie ułożone w piękne, białe pudełka i przewiązane fioletową wstęgą. Każda rolka polana dopasowanym sosem w towarzystwie jadalnych kwiatów czy innych oryginalnych dodatków. Całość zestawu uzupełniają sezonowe dodatki wybrane przez szefa kuchni.

Przerwa spędzona w tak pysznym towarzystwie zostanie na długo w twojej pamięci 😉

Twoim miejscem pracy jest Warszawa? Możesz umówić się z innymi pracownikami i zamówić SushiYee! do swojego biura. Spraw, aby przerwa w twojej pracy była wyjątkowa i przepyszna dla całej grupy 😉 Wystarczy złożyć wcześniej zamówienie, a nasz dostawca dostarczy pysznie jedzenie gdzie tylko chcecie 😉

Jest też inna możliwość! W wybrane dni odwiedzamy pobliskie biurowce 😉 Odszukaj naszego uśmiechniętego dostawcę i wybierz swój ulubiony zestaw.

Nie widziałeś nas w swoim biurowcu, a chciałbyś, aby był w nim dostawca z najlepszymi lunchami w Warszawie? Odezwij się do nas, a może nawiążemy współpracę 😉