Dostawa sushi

Dostawa sushi

Szukasz najlepszego sushi w dostawie? Nie dało się trafić lepiej!

Obszar darmowej dostawy sushi obejmuje następujące dzielnice:

  • Wola
  • Mokotów
  • Ochota
  • Śródmieście
  • Włochy

Nasi kierowcy są dostępni od 12 do 21.

Dowozimy za darmo od 60 zł, poniżej tej kwoty koszt dostawy wynosi 10zł.
Zamów Yee!

Obszar II – 15 zł – Obejmuje Ursynów, Wilanów, Ursus, Bemowo oraz Żoliborz.

Obszar III – 25 zł – Obejmuje Pragę Północ, Pragę Południe oraz Bielany.

Obszar IV 35 zł – Obejmuje Białołękę, Targówek, Rembertów, Wesołą oraz Wawer.

 

Szukasz najlepszego sushi w dostawie? Nie dało się trafić lepiej!

Warszawa coraz częściej zamawia swoje ulubione dania z dostawą. Nie każdy zamawiający zastanawia się jednak, jaki wpływ na produkt, który finalnie otrzymuje, ma sama dostawa.

Futomaki, california czy hosomaki prawidłowo przygotowane przez kucharza powinny spokojnie wytrzymać podróż. Schody zaczynają się, gdy nie zapewni się odpowiednich warunków transportu tego szlachetnego produktu. Sushi na dowóz powinno być przechowywane w odpowiedniej temperaturze, wilgotności powietrza i sterylnych warunkach podczas transportu. Tak aby zachowało jak najwięcej ze swojej świeżości.

W większości wygląda to tak, że Twoje pyszne jedzenie, na które nie możesz się już doczekać, zanim dotrze do Ciebie, „wala” się po tylnym siedzeniu albo w bagażniku nieklimatyzowanego samochodu. Surowa ryba poci się wtedy w plastikowych pudełkach, a całość przesiąka jednym smakiem i już traci swój urok. Po zjedzeniu tylko może zrobić się słabo.

Ale nie SushiYee!

Dbamy o każdy element naszej usługi! Do transportu na terenie całej Warszawy używamy specjalnych boxów, które zapewniają idealne warunki dla Yee! Paczuchy 😀
Już nie musisz się martwić! Twoje sushi jedzie do Ciebie w idealnych warunkach i nie ma prawa przydarzyć się mu nic złego.

Warto zwracać uwagę na ten szczegół! Nawet najlepiej przygotowane potrawy, z najświeższych składników, przy nieodpowiednim transporcie nie będą zbyt smaczne.

Dodatkowo pakujemy nasze rolki w piękne, kartonowe pudełka, które sprawiają, że produkt oddycha, nie poci się i nie przesiąka jednym smakiem. Wtedy każda rolka ma swój smak.  Już nie wspominając o efekcie wizualnym całej paczki.

Tak powinna wyglądać prawidłowa dostawa!

Minimalny czas dostawy to 1,5 godziny.

Czas dostawy uzależniony jest od ilości zamówień, bez obaw – przy każdej rozmowie poinformujemy Cię o aktualnym czasie dostawy sushi.

Działamy na terenie całej Warszawy, ale najwięcej zamówień realizujemy w centralnej części stolicy – na terenie dzielnic Śródmieście, Wola czy Ochota. Obszar darmowej dostawy obejmuje dodatkowo Włochy i Mokotów. Często jeździmy także na Ursynów czy Żoliborz, a z naszych usług coraz częściej korzysta również Bemowo i Wilanów. Dojedziemy w każdy zakątek miasta. Szczegóły dostawy i jej kosztu przedstawia powyższa mapka.

Zamawiając w godzinach szczytu pamiętajcie, że Warszawa jest zakorkowana a nasza flota nie obejmuje helikopterów…

Ale spokojnie, pracujemy nad tym!

Sprawdź nas!

Z dumą możemy powiedzieć, że obecnie prawie cała Warszawa jest w naszym zasięgu. Dostawa sushi – dowóz pysznego produktu prosto pod określony w zamówieniu adres – to nasz szczególny powód do dumy; aspekt, na który kładziemy największy nacisk. Nie bez powodu Warszawa coraz częściej wybiera właśnie nas. Wozimy lunche w centrum – między innymi Wola, ale też inne dzielnice jak Ochota czy też Mokotów, a także oczywiście do wypełnionego biurowcami Śródmieścia. Coraz częściej wybiera nas również Wilanów i Bemowo. Nie ograniczamy się jednak. Żoliborz oraz Ursynów to kolejne dzielnice, w których posiadamy coraz większe grono zadowolonych Klientów. Warszawa uwielbia sushi, a my uwielbiamy dostarczać produkty najwyższej jakości. Oferujemy konkurencyjne ceny, a do zestawów dodajemy prezenty. Dostawa sushi jeszcze nigdy nie była tak profesjonalna!

dostawa sushi - Mokotów, Ochota, Wola

Nasi Kierowcy to profesjonaliści!

Z dbałością o każdy zakręt i kolejny stopień na schodach dostarczają Państwu zamawianą pyszność!

Jesteśmy przekonani, że profesjonalny dowóz zestawów SushiYee! jest niezwykle istotny!

Nasze sushi jako jedyne w Polsce jest przewożone w specjalnych, termicznych i sterylnych boxach, które pozwalają utrzymać idealne warunki do zachowania świeżości danego produktu. Zgodnie z najwyższymi standardami.

Już nie musisz się martwić, że Twoje zamówienie jedzie w brudnym bagażniku nieklimatyzowanego golfa, jak to bywa u innych. Pewnie do tej pory nie zwróciłeś na to uwagi, dlatego uświadamiamy jak to wygląda. 🙂

Uśmiech, profesjonalizm i prędkość światła to cechy naszych kierowców!

Profesjonalna dostawa sushi